Partner dla przemysłu przetwórczego

Firma nadająca globalne impulsy

... w zakresie zdrowej i smacznej diety

Od ponad 125 lat pracujemy w zgodzie z naturą. Także dzisiaj natura nas inspiruje, każdego dnia na nowo. Oferujemy naturalne i smaczne składniki, nadzienia i inne artykuły oraz szereg możliwości uszlachetniania produktów. Jako ukierunkowane na technologię, działające na całym świecie przedsiębiorstwo ściśle współpracujemy z naszymi partnerami jako lider w zakresie opracowywania idealnie dopasowanych artykułów spożywczych dla start-upów, lokalnych klientów i międzynarodowych koncernów. 

Wspólnie tworzymy nową generację naturalnych i smacznych artykułów spożywczych.

Nasze rozwiązania

... na rzecz efektywnych koncepcji naszych klientów

Stosując naturalne surowce, innowacyjne pomysły i procesy produkcyjne wyróżniamy się na rynku. Ta kreatywność czyni Zentis jednym z liderów w dziedzinie przetwórstwa owoców. Nasze różnorodne rozwiązania pozwalają udoskonalać produkty mleczne, alternatywy mleka, wypieki i wiele innych artykułów. 

Nasza tożsamość

... na rzecz owocnej współpracy

Dowiedz się więcej o naszym przedsiębiorstwie – o naszych wartościach, standardach jakości, naszym doświadczeniu i międzynarodowym zasięgu. Od produkcji poprzez zarządzanie pracownikami aż po aspekty ekologiczne. 

Nasze innowacje

... na rzecz sukcesu Twojego przedsiębiorstwa

Doświadczenie, jakość i innowacyjność uczyniły nas tym, czym dzisiaj jesteśmy. Dokonaliśmy tego zarówno dzięki naszym innowacyjnym produktom, jak i naszym programom wspierającym i inicjatywom. Tutaj znajdziesz więcej informacji o tym, jak wspieramy kreatywność, innowacyjność i nowe koncepcje oraz integrujemy je z naszymi procesami. 

Skąd pochodzimy

... i dokąd prowadzi nasza droga

Zentis to międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Akwizgranie, zatrudniające obecnie przeszło 2000 osób w ponad 50 krajach. Naszym celem jest rozbudowa wiodącej roli, jaką już dziś posiadamy, także na arenie międzynarodowej. Dzięki przedsiębiorstwom zależnym w Polsce, na Węgrzech, w Rosji i w USA znajdujemy się na kursie wzrostowym. 

Nasza logistyka

... dzięki innowacjom do celu

Firma Zentis Logistik Service GmbH to nowoczesne i wydajne rozwiązania logistyczne. Specjalizuje się w logistyce artykułów spożywczych, transportach w temperaturze kontrolowanej oraz transportach towarów świeżych i głęboko mrożonych, każdego dnia dostarczając produkty dla przemysłu spożywczego i handlu detalicznego, głównie na terenie Europy Zachodniej. 

Kontakt

Zawsze dajemy z siebie to, co najlepsze. Również w zakresie serwisu.

Cieszymy się, że nasze produkty trafiły w Państwa gust. Z przyjemnością osobiście odpowiemy na Państwa pytania.

 

Możliwości kontaktu z nami:

 

Zentis Polska Sp. z o. o.
Ul. Przemysłowa 8, Żelków Kolonia
08-110 Siedlce

 

Telefon: +48 25 6402-100

Faks: +48 25 6409-100

E-mail: zentis@zentis.pl